MODERNIZE

Güncellemeler

Erkur Makine’de tüm makinelerimizin belirli standartları karşılaması en önemli ilkemizdir. Makine yaşlandıkça teknolojiler modası geçmiş olabilir ve parçalar aşınabilir. Güncelleme hizmetimiz, makinelerinizi çalışır durumda tutar ve müşterilerimizin üretim ihtiyaçları için en güncel teknolojinin kullanılabilir olmasını sağlar.

Makinelerde bakım neden gereklidir?
Biz, mümkün olan en iyi parçalarla makinelerimizi üretmek istiyoruz ve bu da güvenilir, güncel makinelere sahip olmak anlamına geliyor. Makinelerinizden biri arızalanırsa, bu saatlerce çalışmama süresi anlamına gelebilir, bu da sonuçta üretilmeyen binlerce ürün anlamına gelir. Bu sadece bizim için değil müşterilerimiz için de büyük bir sorun. Makinelerimizin her zaman güvenilir olmasını hedefliyoruz, ancak makinelerimizi sürekli güncellemenin başka nedenleri de var. Her zaman tüm güvenlik ve son teknoloji gerekliliklerine uygun kalmak istiyoruz. Güvenlik en önemli önceliktir ve makinelerimizin güvenlik standartlarına uyumlu olduğundan emin olarak, bir makinenin teknik özellikleri ihlal etmesi veya karşılamaması nedeniyle bir kazanın meydana gelmemesini sağlıyoruz. Güncellemelerimizin bir diğer nedeni, müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden tahmin edebilmek ve gerekli özellikleri sağlayabilmektir.
Herkes teknolojinin ne kadar çok ve ne kadar hızlı değiştiğini bilir. Bu, makinelerimizi sık sık güncellememizin bir başka önemli nedenidir. Teknolojik yazılımlardaki değişiklikler makinelerimize ve sonuçta müşterilerimize yardımcı oluyor.
Bir makine bozulursa ne olur?

Makinelerimizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışsak da, bazen makineler bozulur. Bu senaryoların ortaya çıktığı zamanlar için kendimizi hazırladık. Tipik olarak bir makine arızalanırsa, bir parçanın sipariş edilmesi ve daha sonra gönderilmesi gerektiğinden makinenin tekrar çalışır hale gelmesi günler alabilir. Erkur Makine’de yedek parça ve sabit parça tedariği ile teslim süresini kısalttık. Makine çalışmayı durdurursa bile, tekrar çalışır hale gelmesi için gerekli yedek parça ve uzak bağlantı servis hizmetiyle mümkün olan en kısa sürede hizmet vermekteyiz. Son olarak, hata önleyici bakım programlarımız, makinelerin arızalanmadan önce arızalarını önler.

Özel Projeler İçin Parçalar

Bir müşterinin özel bir proje veya parça talep etmesi durumunda, özel alet ve makine ekipmanlarımız da mevcuttur. Bu ekipmanlar, diğer şirketlerden daha hızlı hareket etmemizi sağlar. Çok karmaşık, yüksek hacimli parçalara veya özel isteklere yardımcı olan bir ekipmanlar ve projeye adanmış parçalar vardır. Makinelerimiz ayrıca belirli işlevler gerekirse özel programlama yeteneğine sahiptir.
Original

Orjinal parçalar

Makine yedek parçaları ile müşterilerimize dünya çapında optimum destek sunuyoruz.

Makine yedek parçaları ile müşterilerimize dünya çapında optimum destek sunuyoruz. Garantili kalite için güvenli, güvenilir, üstün parçalar. Belirli bir bakım faaliyeti için paketlenmiş birimlerde satılan önceden tanımlanmış yedek parçalar. Makinenin belirli bir alanı için monte edilmiş olarak satılan önceden tanımlanmış parçalar. Belirli bir onarım için kullanılan önceden tanımlanmış parça seti, hepsi birlikte tek bir pakette sağlanacaktır. Makine için yedek / sarf malzemeleri.
YENİ MAKİNENİN PERFORMANSINI ALIN

Tam yenileme

İster Erkur Makine Servis Merkezlerimizden birinde ister kendi tesisinizde olsun, yeniden inşa ve yenileme hizmetlerimiz eskimiş makinelerinizi “yeni“ bir duruma geri döndürmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Erkur Makine, onarım veya yenileme ile makinelerinizin üretim verimliliği artar, güvenilirliği artırılır ve ekipmanlarınızın ömrü uzatılabilir.

Sunduklarımız:

Makine tamiri / yenileme
Anahtar teslimi yenileme ve yeniden yapılandırma
Talep üzerine mekanik hizmetler
Bize ihtiyacınız olduğunda buradayız:

Hiçbir şey şansa bırakılmaz ve onarımlarımız küresel bir mühendislik desteği ağı tarafından desteklenir. OEM parçaların uyum ve üretim değerlerini garanti etmek için orijinal malzeme standartları, spesifikasyonlar ve hassas toleranslarla çalışıyoruz.

Onarım merkezlerimizin çoğu müşterilerimize onarım, test ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Erkur Makine ve Termoform makineleri, Ekstrüderler ve kalıplar dahil olmak üzere diğer üreticilerin ürünlerinin onarımını yapıyoruz.

Dünya çapındaki servis merkezlerimiz yerel mühendislik ve imalat desteği, ekipman, geri kazanım ve bileşenler ile teknik destek montajı ve revizyonu sunmaktadır.

Yararları:

Kendini işine adamış servis ekiplerimiz tecrübe, spesifikasyonlar ve doğru araçlar hakkında iyi bilgiye sahiptir. Bu, cihazlarınızı koruyan ve ekipman ve bileşenlerin ömrünü en üst düzeye çıkaran en kaliteli onarım ve yenilemeleri almanızı sağlar.Yenileme ve yeniden yapılanmalar, küçük bir hatanın bile bir tesisi tam üretime geri döndürmede önemli gecikmelere yol açabileceği karmaşık ve zaman alıcı projelerdir. Erkur Makine hayatınızı kolaylaştıracak ve proje risklerini azaltacaktır. Kapsamlı hizmet tekliflerimizle Erkur Makine, yerinde yönetim ekipleri için parça temini ve vasıflı işçilik dahil olmak üzere proje yönetiminden planlama ve yürütmeye kadar yenileme ve yeniden inşa sürecinin tüm yönleriyle ilgilenebilir.
Uzun ekipman ömrü, iyi performans ve güvenli çalışma, ekipman ve bakım prosedürlerinin kapsamlı bir şekilde anlaşılmasına bağlıdır. Sahadaki ekiplerimiz uzman deneyimine sahiptir, üreticinin tanımladığı bakım ve onarım prosedürlerini takip eder. Bunu göz önünde bulundurarak, teşhis çalışmasının, mekanik onarım çalışmasının, ayarların ve bileşenlerin kurulumunun doğru ve verimli bir şekilde yapıldığından emin olabilirsiniz.
Erkur Makine onarım ve yenileme çalışmaları ile:
Maliyet etkinliği
Geliştirilmiş güvenilirlik
Geliştirilmiş ekipman verimliliği
OEM standartlarına ve özelliklerine sahip ekipman sağlar.
ÜRETİMİNİZİ ARTTIRIN

Yıllık bakım sözleşmesi

Erkur Makine’de, kaç yıldır veya kaç adet termoform makinesine sahip olduğunuza bakılmaksızın, termoform makineleriniz için yıllık bakım hizmeti vermektedir.

Artık, çok sayıda diğer termoform makinesi markalarının sahipleri de çok markalı servis programımızla katma değerli bakım desteğimizin avantajlarından yararlanabilirler. Üreticinizin garantisi bittiğinde, termoform makinenizden daha fazla yararlanmanıza yardımcı olmak için geniş kapsamlı uzmanlığımızı, kaynaklarımızı ve kişisel yaklaşımımızı kullanarak size yardımcı olmak için buradayız.
Tecrübeli servis ekibi ağımız sayesinde en yüksek kaliteden ve en hızlı yanıt sürelerinden emin olabilirsiniz. Ayrıca, esnek teklifimiz tam olarak ihtiyacınız olan destek seviyesini seçmenizi sağlar. Bir dizi kısmi ve kısa vadeli hizmet sözleşmesi ile daha uzun ve “hepsi bir arada” paketler arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, seçtiğiniz destek düzeyine bağlı olarak, garantili kullanılabilirliğin güvencesine sahip olabilirsiniz.


İSTANBUL

Merkez

Öncelikle Hoş Geldiniz
+90 (212) 655 00 72

thermoform.erkur.com

info@erkur.com

NEREDEYİZ?

NeredeyizFABRİKALARIMIZ

İstanbul – B.Çekmece : +90 212 655 00 72 PBX


İLETİŞİMDE OLALIM

Faaliyetlerimizi Takip Edin

Takip etmeye devam edin